گارانتی محصولات

شرایط گارانتی محصولات یوز

1- در هنگام خرید محصولات یوز حتماً به شرایط کارت گارانتی توجه فرموده و از فروشندگان درخواست نمائید که نسبت به تکمیل و مهر و امضاء آن اقدام نمایند.

2- به دلیل عدم صدور المثنی، لطفاً تا تاریخ انقضاء در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دقت فرمائید، چرا که ارائه خدمات پس از فروش رایگان منوط به وجود کارت گارانتی می باشد.

3-خدمات پس از فروش رایگان، بابت ارزش قطعات یدکی شامل گارانتی  و اجرت تعمیر با نظر کارشناس فنی بوده و مفهوم تعویض دستگاه را در بر ندارد.

4-تعداد دفعات گارانتی ابزار آلات یوز یک بار در طول دوره 12 ماهه گارانتی می باشد.

5-در ابزار آلات یوز محدودیت دفعات مراجعه در طول دوره 12 ماهه گارانتی وجود ندارد. 6-در ابزارآلات برقی یوز به جز آرمیچر، بالشتک، کلید و دنده باقی قطعات شامل گارانتی نمی باشد.

موارد خارج از گارانتی ابزار

•خرابی ناشی از استفاده غیر اصولی •خرابی ناشی از نوسانات برق و فشار بیش از حد به دستگاه •عدم درج تاریخ خرید و مهر فروشگاه در کارت گارانتی •دستکاری دستگاه توسط افرادی غیر از تعمیرکاران مجاز شرکت ابزارآلات یوز •تغییر دادن یا مخدوش نمودن شماره سریال یا دیگر مندرجات کارت •هرگونه خرابی بدنه دستگاه از جمله خراشیدگی، فرورفتگی، شکستگی و کسری لوازم

شرایط ضمانت نامه

موارد ذیل شامل ضمانت نخواهد بود

سوختن قطعات الکترونیکی (کلید – آرمیچر – بالشتک) 1- از کار افتادن محصول در اثر استفاده نادرست و یا استفاده از جریان برق نامتناسب با استانداردهای فنی و ایمنی و یا عدم پیروی از دفترچه راهنمای محصول 2- محصول توسط اشخاص غیر از متخصصان یوز و یا به هر عنوان غیر از تعمیرگاه مرکزی سرویس و تعمیر شده باشد. 3- هرگونه استفاده نابجا و ناصحیح از این کالا خارج از کارآیی طبیعی آن و یا مغایر با دستورالعمل های یوز در مورد کاربرد و نگهداری و همچنین استفاده از لوازم جانبی غیراستاندارد. 4- اعمال هرگونه تغییر و دستکاری اطلاعات و مشخصات درج شده بر روی اصل ضمانت نامه یا فاکتور خرید. 5- عدم تکمیل صحیح کارت و ضمیمه شدن فاکتور خرید که مشخص کننده و تاریخ خرید مشخصات فروشنده، مدل و سریال دستگاه به اضافه مهر و امضای دارای اعتبار فروشنده. 6- کهنه شدن تدریجی دستگاه از طریق استهلاک طبیعی. (ضمانت نامه در صورت بروز هرکدام ار شرایط بالا باطل و فاقد اعتبار خواهد بود)

شرایط ضمانت نامه برای کالای اطو

از این دستگاه برای اتصال انواع لوله های پلاستیکی (PP-R, PB, PE PE-X) استفاده می شود.

از خصوصیات این دستگاه می توان به کنترل سریع گرما و عملکرد قوی ایمنی بالای آن اشاره کرد.

لوازم جانبی

قیچی لوله بر 42 میلی متر صفحه حرارتی اضافه سیم سیار متری 5 پریزی 3 عددی دستکش اعلا چرمی پیچ گوشتی، آلن، قالب در اندازه ها و تعداد (1:40mm – 1:32mm – 2:25mm – 2:20mm) و پایه آلومینیومی مجهز به گیره.

 

مشخصات فنی

المنت: 2 عدد مجزا                              ولتاژ: 220VOLT + 10%

ترموستات: 16A                                 قدرت: 2000W  

فرکانس:50.60 HZ                            درجه حرارت: 300C

اجزا دستگاه

کلید روشن و خاموش                             

چراغ راهنما

درجه تنظیم حرارت                                

  پایه گیره دار

کابل برق                                           

  دسته اصلی

بدنه آلومینیومی                                    

صفحه اصلی (حرارتی)

راهنمای استفاده

دو کلید برای روشن و خاموش کردن دستگاه روی بدنه قرار گرفته است که با روشن کردن هر یک قدرت خروجی دستگاه به 1000 وات می رسد و چنانچه هر دو دکمه را همزمان روشن کنید دستگاه با قدرت 2000 وات کار می کند.

همانطور که گفته شد دو کلید برای کنترل گرمای دستگاه روی بدنه وجود دارد که وقتی چراغ قرمز روشن است نشانگر روشن بودن دستگاه و گرم شدن آن است.

خاموش شدن چراغ قرمز نشان می دهد که دستگاه به طور خودکار درجه حرارت را کنترل نموده و مجددا روشن می شود. سپس بعد از عمل گرم کردن مجددا به طور خودکار خاموش خواهد شد.

با توجه به موارد مصرف قالب مناسب را انتخاب کرده و با استفاده از آچار آلن آن را به دستگاه متصل کنید. معمولاً قالب کوچک در قسمت جلویی و قالب بزرگتر در قسمت انتهایی صفحه حرارت وصل می شود.

یک نکته مهم: توجه داشته باشید در صورتی که چراغ قرمز روی دستگاه برای مدت زمان طولانی روشن بماند و به صورت خودکار خاموش نشود بیانگر این است که ترموستات دستگاه دچار نقص شده و دستگاه باید فوراً خاموش شود. همچنین استفاده از دستگاه در محیطی با دمای کمتر از 5 درجه سانتیگراد باعث می شود که مدت زمان گرم شدن دستگاه تا 50 درصد افزایش یابد.

1- افراد غیرمختصص برای جلوگیری از برق گرفتگی و آسیب دیدگی نباید دستگاه را باز کنند.

2- از برخورد مواد محترقه و آتش زا با دستگاه جلوگیری نمائید.

3- بدون دستکش از دستگاه استفاده نکنید.

4- از استفاده در هوای بارانی خودداری نمائید و از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری کنید.

5- قبل از استفاده از سالم بودن کابل و پوشش بیرونی دستگاه اطمینان حاصل نمائید.

6- هرگز از اشیاء تیز برای پاک کردن دستگاه استفاده نکنید.

7- بدون استفاده از سیم اتصال به زمین دستگاه را به برق وصل نکنید.

8- از پیچیدن کابل به دور دستگاه خودداری نموده و از سیم برق برای حمل کردن دستگاه استفاده نکنید.

زمان مورد نیاز برای سرد شدنزمان مورد نیاز برای گرم شدن لولهزمان گرم شدن سوکتعمق اتصالقطر قالب ها
3 ثانیه4 ثانیه5 ثانیه14 میلیمتر20 میلیمتر
3 ثانیه4 ثانیه7 ثانیه16 میلیمتر25 میلیمتر
4 ثانیه4 ثانیه8 ثانیه1.18 میلیمتر32 میلیمتر
4 ثانیه6 ثانیه12 ثانیه5.20 میلیمتر40 میلیمتر

 

شرایط وارانتی

فقط: ارموستات، کلید خاموش و روشن و درجه تنظیم حرارت این دستگاه شامل ضمانت می باشد. در صورتی که در زمان استفاده قطعات ذکر شده دچار نقض فنی شوند. شما می توانید فروشگاه محصولات S.M.S تماس بگیرید و از وارانتی این محصول استفاده نمایید.

 

توجه

جهت تهیه سایر قطعات اصلی این دستگاه که شامل وارانتی نمی باشد، شما می توانید بامدیر فروش محصولات S.M.S تماس بگیرید.

تاشماره خدمات پس از فروش محصولات S.M.S را در اختیار شما بگذارد.